Chcemy wyhamować, inspirować, łączyć. Pokazać, że nasza kobiecość to siła, nieważne jak różne jesteśmy. Każda z nas ma w sobie coś, czym może się pochwalić, pokazać, nauczyć innych. Chcemy pomóc kobietom to obudzić i wyzwolić  oraz nauczyć mężczyzn dostrzegania i doceniania wszystkiego, co dobre w nich samych i w otaczających ich kobietach.

Naszym głównym celem jest wsparcie kobiet i pomoc w rozwijaniu ich skrzydeł w biznesie, ale przy tym wszystkim nie zapominamy  o mężczyznach czy młodzieży.  Chcemy inspirować i zachęcać do rozwoju zawodowego, realizowania się na stanowiskach kierowniczych, prowadzenia własnego biznesu a także szeroko pojętego rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań.

Ważnym aspektem na drodze do osiągnięcia sukcesu w biznesie jest to by mieć w sobie dużo motywacji, samozaparcia, wiary w siebie jak i być przy tym człowiekiem skromnym potrafiącym przyjmować pomoc od innych.

Postanowiłyśmy stworzyć projekt, w którym dzielimy się z Wami naszą pasją, wiedzą  i umiejętnościami. Oferujemy ciekawe spotkania,  szkolenia i warsztaty będące szansą nie tylko na rozwój zawodowy ale i osobisty. Dzięki nim możesz się rozwijać, doskonalić umiejętności a to przekłada się na poprawę samopoczucia i wzrost pewności siebie.

Rozwijaj swoje pasje, naucz się czegoś nowego, poznawaj ludzi. Jeśli masz chwilę dla siebie –wykorzystaj ją produktywnie!

Beata Andrzejczak 

właściciel

Cały czas się rozwijamy, jeśli chcesz do nas dołączyć -aplikuj!

Lubisz się rozwijać? Masz pomysły, które mogą nas zaciekawić? Chcesz nieść pomoc osobom stawiającym pierwsze kroki w biznesie?

Napisz kilka słów o sobie, a my się odezwiemy.

Połączmy siły!