Zakres usług: 

Moja firma – brzmi dumnie prawda? Wielu marzy o rozkręceniu własnego biznesu, więc czemu nie wziąć losu w swoje ręce?  Chcesz zacząć pracę na własny rachunek i założyć firmę, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię do współpracy. Nasz zespół pomoże Ci pokonać wszystkie trudności związane z początkami Twojego biznesu.  

Współpracujesz z wieloma podwykonawcami, ale szkoda Ci czasu który spędzasz na uzgadnianiu z nimi szczegółów zleceń? Doświadczony zespół Studia Bea może Cię w tym wyręczyć. Nasi pracownicy profesjonalnie zajmą się sprawami pomiędzy Tobą a Twoimi Zleceniobiorcami. 

Twoja firma prężnie działa na rynku a grono pracowników stale się powiększa? Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo i wykonywaną pracę, dlatego musisz zadbać o to by byli do niej jak najlepiej przygotowani. To wiąże się z dodatkowymi obowiązkami takimi jak kontrola ważności ich badań, uprawnień i szkoleń, ale nie martw się, jesteśmy tu dla Ciebie. Nasz doświadczony zespół wszystkim się zajmie i każdy termin będzie skrupulatnie dotrzymany.

Udało Ci się zbudować zaufany zespół pracowników, więc teraz pozostaje o nich dbać. Jednym ze sposobów są regularnie przeprowadzane badania lekarskie, ale kto by spamiętał te wszystkie daty i godziny wizyt ? Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy terminami, jednocześnie nie chcąc by którykolwiek z nich przepadł powierz nam to zadanie. Umówimy Twoich pracowników na badania i zadbamy o wszystko tak, by każdy z nich odbył wizytę w terminie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Pamiętaj, to ważne by regularnie przeprowadzać szkolenia BHP dla swojej załogi, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci je zorganizować. 

Rozwijasz swoją firmę i potrzebujesz nowych pracowników, ale nie masz czasu by zająć się ich pozyskiwaniem? Na szczęście masz nas. Nasz zespół zajmie się poszukiwaniami, sprawdzi wszystkie kwalifikacje i wybierze odpowiednich kandydatów.

Jeśli rezygnujesz z niektórych zleceń tylko dlatego, że nie masz czasu na organizację transportu i zakwaterowania Twoich pracowników w ich okolicy, wiele tracisz. Nasz zespół może się tym zająć, a Ty i Twoja załoga nie będziecie mieli już żadnych ograniczeń.

Potrzebujesz umów, zleceń i zarządzeń do swojej firmy, ale sam nie masz głowy do tego by je sporządzać? Nasz doświadczony zespół przygotuje dla Ciebie potrzebne dokumenty, uwzględnimy każdy znaczący aspekt, a wszystkie pisma będą napisane jasno i przejrzyście.

Praca pracą, ale każdemu czasem potrzebny jest odpoczynek. Dobrym sposobem mogą być ciekawe szkolenia, firmowe eventy, albo wspólne wyjście na piękny spektakl. Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy niesamowite wydarzenia dla Ciebie i Twoich współpracowników.

Chciałbyś zabrać zespół swoich pracowników na wspólny wyjazd, ale przeraża Cię ilość obowiązków związanych z jego organizacją? Możemy zająć się tym za Ciebie, skontaktuj się z nami i zapomnij o przeszkodach związanych z przygotowaniem służbowych wyjazdów. 

Jeśli prowadzenie firmy idzie Ci świetnie, ale kiedy trzeba wybrać się do urzędu dostajesz białej gorączki, jesteś w odpowiednim miejscu. Nasz zespół  załatwi za Ciebie sprawy urzędowe i rejestrowe, a Ty będziesz mógł zająć się tym co lubisz robić.

Potrzebujesz korzystnej oferty na leasing, kredyt, ubezpieczenie, telefon lub Internet dla swojej firmy, ale nie masz czasu lub umiejętności negocjowania? Skontaktuj się z nami, a jako Twoi przedstawiciele pozyskamy dla Ciebie oferty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli nie masz głowy do księgowości, możesz powierzyć związane z nią obowiązki naszemu zespołowi. Doświadczeni pracownicy Studia Bea zajmą się Twoimi faktury i kontrolą bieżących płatności. 

W dzisiejszych czasach marketing to podstawa funkcjonowania firmy. Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej, rozwinięcia profili w mediach społecznościowych, plakatów lub innej formy reklamy? Jesteś w dobrym miejscu – zespół Studia Bea wszystkim się zajmie, a Twoje zasięgi błyskawicznie wzrosną!

Potrzebujesz gadżetów reklamowych swojej firmy, ale nie masz głowy do załatwiania spraw związanych z projektem i zamówieniem? Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz zespół zajmie się kompleksową obsługą Twojego zamówienia.

Gadżety reklamowe – kliknij by zapoznać się z ofertą naszego sklepu.