Nasze usługi:

Dla przyszłych i początkujących przedsiębiorców:

Moja firma – brzmi dumnie prawda? Wielu marzy o rozkręceniu własnego biznesu, więc czemu nie wziąć losu w swoje ręce?  Chcesz zacząć pracę na własny rachunek i założyć firmę, ale nie wiesz od czego zacząć? Zapraszamy Cię do współpracy. Nasz zespół pomoże Ci pokonać wszystkie trudności związane z początkami Twojego biznesu.  

Chcesz założyć spółkę ale zniechęca Cię ilość formalności która się z tym wiąże?

Współpracujemy z Kancelarią Prawną, która od wielu lat zajmuje się fachowym doradztwem oraz kompleksową obsługą przedsiębiorców. Skontaktuj się z nami by ominąć formalności związane z założeniem spółki. Możesz wybrać rodzaj spółki (również z licencją transportową lub spedycyjną) i niemalże od ręki stać się jej właścicielem. Jesteś ciekaw jak? Skontaktuj się z nami, a wszystko Ci wyjaśnimy i udzielimy szczegółowych informacji w zależności od tego, czego oczekujesz.

W ramach kompleksowej obsługi Twojej firmy możemy zapewnić również wirtualne biuro oferujące:

Pakiet basic:

✓ Adres do rejestracji

✓ Możliwość osobistego odbioru poczty

599 zł netto /12 miesięcy (49 zł w skali m-ca) lub 99 zł netto / miesiąc

Pakiet standard:

✓ Adres do rejestracji

✓ Odbiór korespondencji zwykłej do 10 listów /m-c

✓ Odbiór korespondencji poleconej do 10 listów /m-c

✓ Możliwość osobistego odbioru poczty

799 zł netto /12 miesięcy (66 zł w skali m-ca) lub 149 zł netto / miesiąc

Pakiet prestige:
 

✓ Adres do rejestracji

✓ Odbiór korespondencji zwykłej do 10 listów /m-c

✓ Odbiór korespondencji poleconej do 10 listów /m-c

✓ Możliwa wysyłka odebranej poczty

✓ Możliwy osobistego odbioru odebranej poczty

✓ Skanowanie przychodzącej korespondencji do 10 listów /m-c

✓ Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

999 zł netto / 12 miesięcy (83 zł w skali m-ca) lub 199 zł netto / miesiąc

Pakiet VIP:

✓ Adres do rejestracji

✓ Odbiór korespondencji zwykłej BEZ LIMITU

✓ Odbiór korespondencji poleconej BEZ LIMITU

✓ Możliwa wysyłka odebranej poczty

✓ Możliwy osobisty odbiór odebranej poczty

✓ Skanowanie przychodzącej korespondencji BEZ LIMITU

✓ Powiadomienia o przychodzącej korespondencji

1199 zł netto / 12 miesięcy (100 zł w skali m-ca) lub 249 zł netto / miesiąc

Księgi handlowe (pełna księgowość):

✓ Bieżąca dekretacja i księgowanie dokumentów

✓ Prowadzenie ewidencji VAT oraz ewidencji środków trwałych

✓ Sporządzanie deklaracji podatkowych

W celu otrzymania szczegółowych informacji i cen zapraszamy do kontaktu pod numerem tel.: 660 540 823 lub adresem e-mail: biuro@studiobea.pl. 

Rozwijasz swoją firmę i potrzebujesz pracowników, ale nie masz czasu by zająć się ich pozyskiwaniem? Na szczęście masz nas. Nasz zespół zajmie się poszukiwaniami, sprawdzi wszystkie kwalifikacje i wybierze odpowiednich kandydatów.

Potrzebujesz umów, zleceń czy innego rodzaju dokumentów urzędowych  do swojej firmy, ale sam nie masz głowy do tego by je sporządzać? Nasz doświadczony zespół przygotuje dla Ciebie potrzebne dokumenty, uwzględnimy każdy znaczący aspekt, a wszystkie pisma będą napisane jasno i przejrzyście.

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Pamiętaj, zatrudniając pracowników musisz zapewnić im szkolenia BHP, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci je zorganizować. 

Początkująca firma ma wiele potrzeb. Szukasz korzystnej oferty na leasing, kredyt, ubezpieczenie, telefon lub Internet dla swojej firmy, ale nie masz czasu lub umiejętności negocjowania? Skontaktuj się z nami, a jako Twoi przedstawiciele pozyskamy dla Ciebie oferty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Początki funkcjonowania firmy wiążą się z masą dokumentów i koniecznością częstych wizyt w urzędach. Nasz zespół  załatwi za Ciebie sprawy urzędowe i rejestrowe, a Ty będziesz mógł zająć się tym co lubisz robić.

W dzisiejszych czasach marketing to podstawa jeśli chcesz zaistnieć na rynku. Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej, rozwinięcia profili w mediach społecznościowych, plakatów lub innej formy reklamy? Jesteś w dobrym miejscu, zapraszamy!

Dla małych i dużych firm:

Współpracujesz z wieloma podwykonawcami, ale szkoda Ci czasu który spędzasz na uzgadnianiu z nimi szczegółów zleceń? Doświadczony zespół Studia Bea może Cię w tym wyręczyć. Nasi pracownicy profesjonalnie zajmą się sprawami pomiędzy Tobą a Twoimi Zleceniobiorcami. 

Twoja firma prężnie działa na rynku a grono pracowników stale się powiększa? Pamiętaj, że ponosisz odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo i wykonywaną pracę, dlatego musisz zadbać o to by byli do niej jak najlepiej przygotowani. To wiąże się z dodatkowymi obowiązkami takimi jak kontrola ważności ich badań, uprawnień i szkoleń, ale nie martw się, jesteśmy tu dla Ciebie. Nasz doświadczony zespół wszystkim się zajmie i każdy termin będzie skrupulatnie dotrzymany.

Udało Ci się zbudować zaufany zespół pracowników, więc teraz pozostaje o nich dbać. Jednym ze sposobów są regularnie przeprowadzane badania lekarskie, ale kto by spamiętał te wszystkie daty i godziny wizyt ? Jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy terminami, jednocześnie nie chcąc by którykolwiek z nich przepadł powierz nam to zadanie. Umówimy Twoich pracowników na badania i zadbamy o wszystko tak, by każdy z nich odbył wizytę w terminie. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Pamiętaj, to ważne by regularnie przeprowadzać szkolenia BHP dla swojej załogi, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci je zorganizować. 

Rozwijasz swoją firmę i potrzebujesz nowych pracowników, ale nie masz czasu by zająć się ich pozyskiwaniem? Na szczęście masz nas. Nasz zespół zajmie się poszukiwaniami, sprawdzi wszystkie kwalifikacje i wybierze odpowiednich kandydatów.

Jeśli rezygnujesz z niektórych zleceń tylko dlatego, że nie masz czasu na organizację transportu i zakwaterowania Twoich pracowników w ich okolicy, wiele tracisz. Nasz zespół może się tym zająć, a Ty i Twoja załoga nie będziecie mieli już żadnych ograniczeń.

Potrzebujesz umów, zleceń czy innego rodzaju dokumentów urzędowych  do swojej firmy, ale sam nie masz głowy do tego by je sporządzać? Nasz doświadczony zespół przygotuje dla Ciebie potrzebne dokumenty, uwzględnimy każdy znaczący aspekt, a wszystkie pisma będą napisane jasno i przejrzyście.

Praca pracą, ale każdemu czasem potrzebny jest odpoczynek. Dobrym sposobem mogą być ciekawe szkolenia, firmowe eventy, albo wspólne wyjście na piękny spektakl. Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy niesamowite wydarzenia dla Ciebie i Twoich współpracowników.

Chciałbyś zabrać zespół swoich pracowników na wspólny wyjazd, ale przeraża Cię ilość obowiązków związanych z jego organizacją? Możemy zająć się tym za Ciebie, skontaktuj się z nami i zapomnij o przeszkodach związanych z przygotowaniem służbowych wyjazdów. 

Jeśli prowadzenie firmy idzie Ci świetnie, ale kiedy trzeba wybrać się do urzędu dostajesz białej gorączki, jesteś w odpowiednim miejscu. Nasz zespół  załatwi za Ciebie sprawy urzędowe i rejestrowe, a Ty będziesz mógł zająć się tym co lubisz robić.

Potrzebujesz korzystnej oferty na leasing, kredyt, ubezpieczenie, telefon lub Internet dla swojej firmy, ale nie masz czasu lub umiejętności negocjowania? Skontaktuj się z nami, a jako Twoi przedstawiciele pozyskamy dla Ciebie oferty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli nie masz głowy do księgowości, możesz powierzyć związane z nią obowiązki naszemu zespołowi.  

W dzisiejszych czasach marketing to podstawa funkcjonowania firmy. Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej, rozwinięcia profili w mediach społecznościowych, plakatów lub innej formy reklamy? Jesteś w dobrym miejscu, zapraszamy!

Potrzebujesz gadżetów reklamowych swojej firmy, ale nie masz głowy do załatwiania spraw związanych z projektem i zamówieniem? Powiedz nam czego potrzebujesz, a nasz zespół zajmie się kompleksową obsługą Twojego zamówienia.

Gadżety reklamowe – kliknij by zapoznać się z ofertą naszego sklepu.