Organizacja wyjazdów służbowych

 Kliknij i podziel się tym z innymi! 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on print
Drukuj

Organizacja wyjazdów służbowych dla grona pracowników wcale nie jest łatwym zadaniem. Zorganizowanie takiej podróży  to wyzwanie z pogranicza logistyki i psychologii oraz sprawdzian z perfekcyjnej organizacji. Na szczęście możesz zwrócić się z tym do firmy zewnętrznej, takiej jak nasza, która kompleksowo zaplanuje Wasz wyjazd według wszystkich Twoich oczekiwań.

Wspólnie wybierzemy miejsce docelowe

Charakter i cel podróży służbowej determinuje wybór miejsca, do którego wyślesz pracowników. Chcesz zorganizować serię szkoleń połączonych z zabawą? Wybierzmy elegancki hotel. Chcesz zintegrować pracowników i sprawić, by poznali się w okolicznościach innych niż zawodowe? Wybierzmy pensjonat w górach, może nawet na uboczu – dwa dni poza zasięgiem sieci telekomunikacyjnej to przecież nie katastrofa, a dasz swoim współpracownikom możliwość swobodnego, niezakłócanego przez sygnały z zewnątrz biesiadowania.

Zarezerwujemy kwatery

Wyjazd służbowy wiąże się z koniecznością wynajęcia hotelu lub innego miejsca w którym spędzicie czas. Kiedy wspólnie wybierzemy miejsce, nasz zespół zajmie się rezerwacją, a Ty nie będziesz musiał telefonować do hoteli i sprawdzać terminów.

Weźmiemy pod uwagę zdanie Twoich pracowników

Nie każda osoba z radością wchodzi na pokład samolotu, nie dla każdego są również podróże autokarem. A może pracownik ma ściśle określone preferencje co do miejsca (przy oknie czy nie, bliżej czy dalej toalety)? W przypadku podróży biznesowych niezwykle ważne jest poznanie zwyczajów gospodarzy. Wybierając się na przykład do dalekiej Azji, powinieneś opowiedzieć pracownikom, jakich gestów czy słów mają unikać, by nie urazić ludzi wychowanych w zupełnie odmiennej kulturze. Jeśli zechcesz zorientujemy się wśród Twoich pracowników co do ich preferencji, a także przygotujemy i przekażemy wszystkie potrzebne Wam informacje.

Zbierzemy komplet niezbędnych dokumentów

Posiadając wszystkie niezbędne informacje na temat celu podróży, przygotujemy  komplet dokumentów. Poinstruujemy Twoich pracowników, żeby sprawdzili ważność paszportów itp.

Zorganizujemy transport

Wybór odpowiedniego środka transportu to rzecz kluczowa dla powodzenia całej wyprawy. Wspólnie uzgodnimy jaki środek transportu będzie dla Was najlepszy, a następnie nasz Zespół zajmie się rezerwacją.

Zaplanujemy pobyt

Nawet jeśli wyślesz pracowników do hotelu, który znajduje się w pięknie położonej okolicy, pełnej ciekawych miejsc i atrakcji, to niezbędny będzie szczegółowy plan pobytu. Gry, zabawy, konkursy – to wszystko brzmi banalnie, ale naprawdę sprzyja integracji. Przygotujemy dla Was różnego rodzaju propozycje na spędzanie czasu, a Wy zdecydujecie, które z nich zechcecie wykorzystać.

Zadbamy o wyżywienie

Wspólnie ustalimy czego oczekujesz jeśli chodzi o wyżywianie, następnie nasz zespół zajmie się organizacją rezerwacji w restauracjach lub przekaże hotelowej kuchni czego potrzebujecie.

Ubezpieczymy uczestników wyjazdu

Największe towarzystwa ubezpieczeniowe oferują możliwość wykupienia polisy na czas trwania podróży służbowej. Dlatego tym bardziej nie ma sensu ryzykować i lepiej ubezpieczyć wszystkich uczestników wyjazdu. Jeśli zdecydujesz się na ten krok pomożemy Ci ze wszystkimi formalnościami.

Skontaktuj się z nami, powiedz czego oczekujesz a potem ciesz się udanym wyjazdem ze swoim zespołem!

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.