Rekrutacja na stanowiska:
 
  • specjalistka ds. manicure i pedicure

Od Kandydatek oczekujemy precyzji w wykonywaniu manicure i pedicure, wysokiej kultury osobistej, pasji i zaangażowania, punktualności, uczciwości i lojalności, Zależy nam na tym, by osoby które dołączą do naszego zespołu miały min. roczne doświadczenie na stanowisku na które aplikują.  W CV lub wiadomości którą do nas wyślesz  wymień poszczególne rodzaje i techniki manicure i pedicure jakie potrafisz wykonywać. 

  • kosmetyczka (wizażystka, stylistka brwi i rzęs)

Od Kandydatek oczekujemy precyzji w wykonywaniu zabiegów, wysokiej kultury osobistej, pasji i zaangażowania, punktualności, uczciwości i lojalności, Zależy nam na tym, by osoby które dołączą do naszego zespołu miały min. roczne doświadczenie na stanowisku na które aplikują.  W CV lub wiadomości którą do nas wyślesz wymień poszczególne rodzaje i techniki stylizacji jakie potrafisz wykonywać. 

  • masażysta

Od Kandydatów oczekujemy min. rocznego doświadczenia, wykształcenia kierunkowego, profesjonalizmu, samodzielności, wysokiej kultury osobistej, pasji i zaangażowania, punktualności, uczciwości i lojalności. Prosimy, wymień w CV lub skierowanej do nas wiadomości poszczególne techniki masażu  które wykonywałeś i potrafisz wykonywać.  Chcemy wiedzieć jak najwięcej na temat Twoich umiejętności.  

  • fizjoterapeuta

Od Kandydatów oczekujemy minimum rocznego doświadczenia w zakresie fizjoterapii, wykształcenia kierunkowego, pełnego profesjonalizmu, całkowitej samodzielności w wykonywaniu zabiegów, wysokiej kultury osobistej, pasji i zaangażowania, punktualności, dyspozycyjności, uczciwości i lojalności. Prosimy, wymień w CV poszczególne zabiegi fizjoterapeutyczne które wykonywałeś i potrafisz wykonywać. Chcemy wiedzieć jak najwięcej na temat Twoich umiejętności, które wykorzystasz współpracując z nami, doświadczenie zawodowe w innych branżach nie jest dla nas istotne, skup się na tym co ważne.  

Osoby pracujące na wymienionych stanowiskach będą pracowały samodzielnie i będą w pełni odpowiedzialne za profesjonalną obsługę klientów naszego studia.

Oferujemy:
Stabilną pracę i profesjonalnie przygotowane stanowisko wyposażone w nowoczesne narzędzia, pakiet szkoleń wprowadzających i możliwość rozwoju, umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: beata@studiobea.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych.