Świeży zapach mandarynki i antyseptyczne, wyciszające właściwości szałwii  przyniosą ulgę i wprowadzą spokój. Egzotyczny cytrusowy aromat i lecznicze olejki eteryczne dodadzą energii i postawią na nogi.

Kolor szkła: czarny lub biały

Pojemność: 170ml

Czas palenia: ok. 40h

Cena: ̶5̶9̶,̶0̶0̶z̶ł̶  50,00zł brutto

 

Jak złożyć zamówienie?

Strona internetowa naszego sklepu nadal jest przez nas dopracowywana, jednak byście już teraz mogli cieszyć się naszymi produktami postanowiłyśmy dać Wam możliwość złożenia zamówienia krok po kroku, poprzez nasz formularz kontaktowy. 

Jak to zrobić?

  1. Wybierz produkty które chcesz zamówić.
  2. Skontaktuj się z nami poprzez formularz, który widzisz po prawej stronie. W treści wiadomości wpisz listę produktów, adres na jaki chcesz byśmy nadały przesyłkę, swój numer telefonu oraz sposób zapłaty – przelewem na nasze konto bankowe lub gotówką przy odbiorze. Kiedy tylko odczytamy Twoją wiadomość prześlemy  Ci wszystkie potrzebne informacje, między innymi te dotyczące łącznej ceny Twojego zamówienia.
  3. Po otrzymaniu wiadomości zwrotnej wykonaj przelew lub potwierdź złożenie zamówienia z zapłatą za pobraniem. Koszt wysyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej lub InPost. Od kwoty 100,00zł przesyłka gratis!
  4. Czekaj cierpliwie na przesyłkę, a potem ciesz się jej zawartością!
 
Taka forma składania zamówień to tylko tymczasowe rozwiązanie, już niebawem będziecie mogli zamawiać nasze produkty bezpośrednio przez stronę internetową naszego sklepu. Bądźcie cierpliwi ♥.

Jak złożyć zamówienie?

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.