Zdjecie1 (9)
Agata Kowalczyk

"Prawa ręka" w biurze Studio Bea

Kreatywna, pełna chęci i pomysłów na życie studentka kształcąca się na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Estetyczny zmysł połączony z umiejętnościami graficznymi i lekkim piórem wykorzystuje przy pracy w biurze Studio Bea. Prywatnie młoda artystka tworząca obrazy na płótnie, z wrażliwością na piękno, umiejętnością dostrzegania detali i czerpania przyjemności z małych rzeczy. Kobieta lubiąca własne towarzystwo i wszechogarniający natłok myśli płynących z różnych stron świata, swoją pasją, życiową energią oraz zaangażowaniem zaraża ludzi, którzy chcą ją bliżej poznać. Ma wiele planów, do których spełnienia codziennie zmierza małymi krokami.

8AB1C998-0804-405F-8DD8-BF7CD69BF012 (1)
Monika Staszczyk

Trener JogiPosiadam certyfikat 200 -godzinnego kursu nauczycielskiego akredytowanego przez Yoga Allience, na którym uczyłam się anatomii, sekwencjonowania i filozofii jogi. Ukończyłam także kurs Yoga Vinyasa według autorskiego programu Basi Łukaszczyk oraz uczestniczyłam w warsztatach doszkalających.
Joga jest dla mnie aktywnością fizyczną ale też czymś znacznie więcej. Zaczynając od strony fizycznej, joga pozwala na wzmocnienie, zwiększenie rozciągania i wytrzymałości. Joga powinna służyć osobom praktykującym ją na wszystkich etapach -nie ma znaczenia czy zaczynasz, czy jesteś osobą zaawansowaną. Każda pozycja może zostać dostosowana do Ciebie i Twoich potrzeb, ponieważ praktyka ma służyć Tobie. Prowadzone przeze mnie zajęcia są dynamiczne, a oddech prowadzi ruch.

czarno białe na schodach
Monika A. Słowińska

Autorka projektu "Piersi w SPA" programu mądrej pielęgnacji oraz profilaktyki zdrowia. Twórca marki Biosensual, naturalnych kosmetyków oraz aromaterapeutycznych świec do masażu i pielęgnacji ciała. Od lat przekonuję kobiety, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Jestem certyfikowanym diagnostą biorezonansu magnetycznego. 20 lat w branży kosmetyki profesjonalnej.
Pokazuję, jak nasze ciało jest CUDownym mechanizmem, który sygnalizuje nam swoje potrzeby, uczę jak je rozpoznawać.
Łączę mądrą i naturalną pielęgnację z profesjonalnie dobraną suplementacją oraz aktywnością fizyczną. Zapraszam do świata aromaterapii oraz masażu z nauką samobadania.

Ewa Rak Pasoń mniejszy rozmiar
Ewa Rak -Pasoń

Instuktor Pierwszej Pomocy
Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego na wydziale „Prawo sądowe” oraz Wyższej Inżynierskiej Szkoły Bezpieczeństwa i Organizacji Pracy w Radomiu na kierunku „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy”. Wiedzę z ochrony przeciwpożarowej zdobyła w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Ukończyła studia podyplomowe z „Pedagogika z psychologią”. Specjalista ds. BHP i PPOŻ. Z zamiłowania Ratownik KPP

79389224_556868721540334_2005358344042184704_n
Monika Sutkowska

Szkoleniowiec Uczestniczka Akademii Trenerów Mentalnych. Autorka tekstów w dwumiesięczniku ,,Żyj naturalnie". Szkoleniowiec mlodych podczas obozów sportowych w Zakopanem oraz prowadzącą warsztaty rozwojowe dla dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie. Licencjonowany trener gry couchingowej ,,Podróż bohatera". Pasjonatka tańca, książek i relacji.

DSC_0815
Natalia Bryś

Specjalista ds. Social MediówDziedzina mediów społecznościowych to jej pasja. Zajmuje się influencer marketingiem na Instagramie. Na swoim koncie zdobyła ponad 30 tysięcy obserwujących i liczba stale rośnie. Jej ogromną pasją jest dziennikarstwo i tworzenie kreatywnych filmów, z którym łączy swoją przyszłość. Jest ambitna i bardzo pracowita. Ma w planach rozwijać swój kanał na Youtube i spełniać marzenia.

Mikolaj-Nowowiejski zmniejszone zdjęcie
Mikołaj Nowowiejski

Jogin, trener personalny, sportowiec, psycholog
Przygodę ze sportem zaczął w dzieciństwie trenując koszykówkę, która przez wiele lat była jego pasją. Po latach zawodowego grania ukończył kursy trenerskie i rozpoczął pracę jako trener personalny. Poza aspektami fizycznymi sportu zawsze był zainteresowany jego stroną mentalną, dlatego w trakcie studiów psychologicznych na Uniwersytecie Warszawskim skupiał się przede wszystkim na psychologii w sporcie.Poszukując dalszej ścieżki rozwoju, chcąc połączyć zdobyte wykształcenie naukowe z wieloletnim sportowym doświadczeniem, zaczął ćwiczyć jogę, którą uważa za idealne połączenie psychologii i sportu. Po latach praktyki, nieprzerwanie zafascynowany jogą, postanowił jej również uczyć. W tym celu ukończył kurs nauczycielski Vinyasa Joga RYT200 oraz jest w trakcie szkolenia na nauczyciela jogi lyengara.
Stara się żyć w zgodzie z naturą, przemieszcza się głównie rowerem i je tylko rośliny.

Ewa ksepka
Ewa Ksepka

Coach, trener umiejętności psychospołecznych, trener biznesuZajmuję się także odżywianiem i propagowaniem zdrowego stylu życia. Swoje doświadczenie zawodowe, osobiste, własny rozwój oraz wiedzę i warsztat trenerski wykorzystuję do wspierania ludzi, aby mogli w optymalny sposób kształtować swoje życie i zdrowe.  Posiadam międzynarodowe akredytacje coachingowe Noble Manhattan COaching (NMC), International Institute of Coaching & Mentoring (IIC&M). Dodatkowo ukończyłam kurs trenera biznesu w Gdańskiej Akademii Umiejętności Menadżerskich w Gdańsku, Szkołę coachingu Liliany Kupaj oraz Coaching rodzicielski w Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Lubię to co robię. Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą, żoną, mamą i przyjaciółką. Uważam, że w życiu najważniejsze jest życie i miłość. Moją pasją jest poznawanie nowych miejsc i ludzi. Fascynuje mnie człowiek i rozwój.

Tomasz Waźbiński bez ramion
Tomasz Waźbiński

Prezes Mazowieckiego Zrzeszenia Przemysłu, Handlu i Usług, członek Zespołu do spraw RODO przy Rzeczniku Praw Przedsiębiorcy, Prezes AW Consulting Sp. z o.o., spółki zajmującej się ochroną danych osobowych, członek licznych kapituł nagród dla przedsiębiorców. Absolwent Uniwersytetu Kształcenia Zawodowego w Hadze, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Menedżer Administracji Publicznej, dyplomata, szkoleniowiec, specjalista ds. integracji europejskiej, programów europejskich, kultury i edukacji oraz współpracy międzynarodowej. Były Członek Zespołu ds. Społecznej Odpowiedzialności Przedsiębiorstw (CSR) przy Prezesie Rady Ministrów. Były Radca, Kierownik Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Hadze. Inicjator powołania Polskiej Izby Handlowej w Niderlandach.

Adam Sobiechart
Adam Sobiechart

Doświadczony trener oraz twórca gier szkoleniowych Specjalizuje się w szkoleniach z tematyki obsługi klienta, sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, coachingu i kreatywności w biznesie. Jest coachem (specjalizującym się w business i executive coachingu) posiadającym międzynarodowy certyfikat ICC (International Coaching Community). Swoje ponad dziesięcioletnie doświadczenie szkoleniowe, przekazuje także innym poprzez szkolenie, wdrożenie, certyfikacje, superwizje i rozwój kadry trenerów wewnętrznych w firmach. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu projektami szkoleniowymi (w tym pięcioletnie doświadczenie na stanowisku szefa projektu szkoleniowego). Jest współtwórcą standardów obsługi klienta dla dużych sieci handlowych.