Czasy pandemii są trudne dla nas wszystkich. Środki ostrożności i wprowadzane ograniczenia sprawiają, że wiele aktywności stało się niedostępnych, jednak musimy pamiętać, że ruch to zdrowie, a teraz, kiedy więcej czasu spędzamy przed ekranami naszych komputerów, aktywność fizyczna powinna być dla nas szczególnie ważna. Wychodząc na przeciw takim potrzebom mamy dla Was wspaniałą wiadomość!

W niedzielę (07.03.2021r.) o godzinie 10.00 w języku angielskim oraz w środę  (10.03.2021r.) o godzinie 20.30 w języku polskim prowadzone będą zajęcia z jogi online, w których na hasło Studio Bea będziemy mogli wziąć udział zupełnie za darmo! 

Warsztaty poprowadzi niezastąpiona Monika Staszczyk, z którą część z Was miała już okazję ćwiczyć minionego lata, kiedy to wspólnie organizowałyśmy cykl spotkań „Joga na dachu” wykonując wspólne treningi na dachu jednego z warszawskich wieżowców. 

Jeśli jesteście zainteresowane udziałem w wydarzeniu zapraszamy Was na Instagramstronę internetową Moniki. Jeśli macie pytania skontaktujcie się z nami.

Do zobaczenia!

Mam na imię Monika. Moja przygoda z jogą zaczęła się w 2016 roku, a od 2018 roku zaczęłam prowadzić zajęcia jogi. Joga pojawiła się w moim życiu, kiedy najbardziej jej potrzebowałam i jest ze mną do dziś. Joga jest dla mnie niesamowitym narzędziem kojącym ciało i umysł. Zaczęło się od ćwiczeń fizycznych, które miały poprawić moją elastyczność i siłę, ale potem joga zmieniła całe moje życie, podejście i spojrzenie na świat.

Tworzę kreatywne lekcje i oferuję oryginalne podejście i unikalny styl zajęć. Często dodaję nowe pozycje i ich modyfikacje, aby dać osobom ćwiczącym możliwość poznania własnego ciała i stworzyć okazję do pogłębienia praktyki. Zapewniam indywidualne podejście i dostosowuję poziom lekcji do potrzeb i umiejętności osób praktykujących, tak aby każdy mógł wyciągnąć z nich jak najwięcej. Jestem skoncentrowana na prozdrowotnym aspekcie jogi. Zajęcia są prowadzone tak, aby każdy miał pewność, że są bezpieczne i poprawiają samopoczucie i zdrowie.

Jestem certyfikowanym instruktorem Yoga Vinyasa i Yin Yoga. Uzyskałem certyfikat z 200-godzinnego szkolenia nauczycielskiego Yoga Vinyasa oraz 50-godzinnego szkolenia nauczycielskiego Yin Yoga akredytowane przez Yoga Alliance. Ukończyłam również kurs nauczycielski Yoga Vinyasa według autorskiego programu Basi Łukaszczyk oraz uczestniczyłam w różnego rodzaju warsztatach jogi. Wciąż rozwijam swoje umiejętności i uczęszczam na warsztaty, szkolenia dla nauczycieli i zajęcia prowadzone przez innych instruktorów, aby poszerzyć swoje umiejętności osobiste i dydaktyczne, a także poszerzyć zakres moich zajęć.